Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Вікторія Филипська взяла участь у міжнародних онлайн-тренінгах від ТОВ «Dinternal Education». На тренінгу «Переваги використання цифрових платформ Pearson для досягнення учнями найкращих результатів у вивченні англійської мови» викладачка ознайомилася з особливостями проведення онлайн-занять, використовуючи Presentation tool, із перевагами виконання завдань в електронному робочому зошиті MyEnglishLab, а також потенціалом та функціоналом Test Generator для створення унікальних тестів. Під час тренінгу «Інструменти ефективного викладання англійської в багаторівневому класі» Вікторія Филипська дізналася про визначення пріоритетів у роботі з багаторівневим класом та ефективну організацію парної і групової роботи, враховуючи різний рівень підготовленості.