Працівники відділу реагування патрульної поліції в м. Кам'янець-Подільський – інспектори Віктор Паранюк і Володимир Борунов разом із представниками кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старшим викладачем Володимиром Євтушком, викладачами Анатолієм Кучинським, Віктором Яськом та Михайлом Бамбуляком провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 4 із вдосконалення навичок тактичної медицини.

Під час заняття були відпрацьовані тактику евакуації постраждалої особи за допомогою службового транспортного засобу та надання домедичної допомоги в обмеженому просторі, на фоні факторів стресу в умовах екстремального керування автомобілем. Надання допомоги пораненому передбачало зупинку критичної кровотечі за допомогою створення прямого тиску, накладення кровоспинного турнікету, тампонування та застосування тиснучої пов'язки.