Заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко та представники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційний онлайн-захід для старшокласників закладів загальної середньої освіти Вінницької області. Майбутніх вступників ознайомили з університетом, його факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, умовами вступу у 2024 році, а також з особливостями навчання, соціальними гарантіями та перспективами подальшого працевлаштування. Представники закладу вищої освіти довели покроковий алгоритм дій абітурієнта щодо подання документів під час вступної кампанії.

Майбутні вступники отримали роз’яснення та вичерпні відповіді на всі запитання, які їх цікавили.