У межах вступної кампанії старша інспекторка сектору кадрового забезпечення Запорізького районного управління поліції, підполковник поліції Тетяна Земляна разом із курсантом 4 курсу факультету № 4 ХНУВС Олександром Бабичем, який наразі проходить стажування на посаді у слідчому відділенні райуправління, провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 11-х класів Запорізького навчально-виховного комплексу № 82 Запорізької міськради. Майбутній слідчий розповів про освітній процес в університеті, про роботу курсантсько-студентського парламенту, який він очолював впродовж навчання. Старшокласники дізналися, що в університеті працюють секції з різних видів спорту, діють наукові гуртки та гуртки художньої самодіяльності тощо, у вільний від навчання час курсанти займаються волонтерською діяльністю – виготовляють маскувальні сітки, стають донорами крові, допомагають родинам військових, які захищають нашу землю від ворога.

Тетяна Земляна навела покроковий алгоритм дій абітурієнта під час вступу до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання системи МВС і підкреслила, що для того, щоб навчатись у ЗВО, де готують поліцейських, необхідно заповнити анкету на порталі Національної поліції: https://osvita.np.gov.ua/.