У комунальному закладі «Вінницький ліцей № 31» профорієнтаційні заходи провела старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська. Вона зустрілася з учнями трьох випускних класів ліцею та розповіла їм про Харківський національний університет внутрішніх справ, про переваги отримання фахової освіти у ХНУВС, про можливості особистісного розвитку курсантів і студентів у наукових гуртках, спортивних секціях, художній самодіяльності та волонтерській роботі. Наталія Філіпська акцентувала увагу ліцеїстів на унікальності та багатопрофільності ХНУВС, про можливості набуття в університеті спеціальностей «Кібербезпека» та «Інформаційні системи і технології», про престижність та затребуваність фахівців цих професій, гарантоване працевлаштування після закінчення навчання у виші.