Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олег Гончарук та курсанти 1 та 2 курсів цього ж факультету Вадим Комарніцький і Валерія Груба зустрілися з учнями 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 13 Кам’янець-Подільської міської ради. Представники університету розповіли про умови прийому, особливості освітнього процесу, факультети та навчання за спеціальностями «Кібербезпека та захист інформації», «Інформаційні системи та технології», «Правоохоронна діяльність», «Право». Ліцеїстам презентували відеоролик про факультет № 4 і надали вичерпні відповіді на поставлені запитання. За результатами заходу укладено договір про співпрацю між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Кам’янець-Подільським ліцеєм №13.