Відбулося засідання наукового гуртка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 на тему «Проблемні питання сімейного права». Засідання провели керівник наукового гуртка доцент кафедри, кандидат юридичних наук Марія Тіхонова та доцент кафедри кандидат юридичних наук Вікторія Євко. У засіданні гуртка також взяли участь завідувач кафедри кандидат юридичних наук Олексій Зайцев і доцент кафедри кандидат юридичних наук Олександр Шишка.

Вікторія Євко звернула увагу на актуальні напрями розвитку сімейного права, а також наголосила, що вивчення положень сімейного законодавства, теоретичних знань у сфері сімейних відносин між подружжям, батьками та дітьми, іншими членами сім’ї та родичами, а також формування практичних умінь і навиків щодо правильного тлумачення та застосування сімейно-правових норм, що регулюють зазначену сферу сімейних відносин, є необхідними для майбутніх випускників вищого навчального закладу за спеціальністю 081 «Право».