Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Юрій Александров разом із методистом факультету № 6 Олександром Шульгіним, інспектором факультету № 3 Дар’єю Балаш, студенткою четвертого курсу факультету № 6 Тетяною Хворост провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-11 класів ЗОШ № 126 м. Харкова.

Юрій Александров ознайомив старшокласників із правилами вступу та навчання, з матеріально-технічною базою університету та умовами дозвілля. Особливу увагу він звернув на підготовку практичних психологів, наявність військової кафедри, розповів про «зелену кімнату».

Крім того, для учнів було проведено бесіду щодо попередження суїцидальної поведінки, небезпечних розваг та селфі, про правила поведінки в соціальних мережах.

Представниці університету Дар’я Балаш і Тетяна Хворост продемонстрували прийоми самооборони, правила поведінки в екстремальних умовах та роботу експерта-криміналіста.