У курсантів четвертого курсу, які здобувають вищу освіту за освітньо-професійною програмою «Психологія» (психолог ювенальної превенції) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, відбулася державна атестація, що проходила в два етапи.

Перший етап – теоретичний, на якому здобувачі підтвердили рівень знань, отриманих під час освітнього процесу. Другий етап проходив із застосуванням елементів поліцейського квесту, в результаті якого курсанти продемонстрували відповідні знання та навички.

До складу комісії увійшли науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 та висококваліфіковані представники Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, а саме: начальник відділу психологічного забезпечення Управління кадрового забезпечення Сергій Петрушин і начальниця СКЗ Вінницького РУП, підполковник поліції Оксана Нечепорук.