Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук разом зі старшим викладачем кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2, майором поліції Павлом Мітруховим у межах вивчення дисципліни «Українська мова професійного спрямування» провела бінарне практичне заняття для курсантів І курсу факультету № 3 за темою «Усне професійне спілкування правоохоронця з різними категоріями громадян».

Викладачка нагадала курсантам про те, що усне спілкування є важливою складовою професійної діяльності та детально зупинилася на його функціях, видах і стратегіях. Павло Мітрухов звернув увагу присутніх на важливість дотримання етичних аспектів професійного спілкування поліцейських, дав характеристику нормативно-правовим актам, що його регулюють, поділився навичками практичної роботи з різними категоріями громадян. Наприкінці заняття курсанти розібрали цікаві ситуаційні завдання, отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Практичні поради й набуті навички обов’язково стануть у нагоді майбутнім випускникам у подальшій професійній діяльності.