З метою організації ефективної підготовки фахівців-науковців освітньої галузі 01 «Освіта / Педагогіка» робоча група Харківського національного університету внутрішніх справ виносить на публічне обговорення для оптимізації та удосконалення змісту освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».

Запрошуємо осіб, зацікавлених в підготовці фахівців за освітньо-науковою програмою, науково-педагогічну спільноту та здобувачів освіти до обговорення, конструктивних пропозицій та продуктивної співпраці. Просимо надсилати свої ідеї та пропозиції у письмовій формі на електронну адресу гаранта ОНП – завідувачки кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Олени Федоренко – [email protected].

ОСВІТНЬО–НАУКОВА ПРОГРАМА