У рамках участі в реалізації програми академічної мобільності завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова відвідала Львівський державний університет внутрішніх справ. Під час зустрічі із керівництвом закладу було обговорено особливості та шляхи підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти до складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

У зустрічі взяли участь перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Сазанський, проректор Ольга Балинська, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар та заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович.