За запрошенням директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 63 Дмитра Нєстерова, представники університету – доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Дар’я Гетта, представники факультету № 6 Олександр Шульгін та Юлія Сафоніна, а також інспектор факультету № 3 Дар’я Балаш – відвідали профорієнтаційний захід для учнів 11 класів шкіл Немишлянського району міста Харкова «Smart step». Разом з представниками інших провідних вишів Харкова вони презентували школярам Харківський національний університет внутрішніх справ.

Представники університету розповіли майбутнім випускникам про перспективи, форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Ознайомили старшокласників з умовами цьогорічної вступної компанії до Харківського національного університету внутрішніх справ, окреслили перспективи подальшого працевлаштування його випускників. Також представники університету розповили школярам про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, про роботу підготовчих курсів, військової кафедри, про умови проживання у гуртожитку, можливості ресурсів університетської бібліотеки, про наукові гуртки та спортивні секції, в яких під час навчання можна реалізувати свої творчі та спортивні здібності, продемонстрували роботу експерта-криміналіста та провели тренінг щодо правильної та безпечної поведінки в екстремальних умовах. Майбутні абітурієнти отримали інформативні матеріали про університет та вичерпні відповіді на запитання.