У Мовному центрі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась онлайн-лекція «Taктичні аспекти деескалації: презентація досвіду та підходи поліції Німеччини». У заході взяли участь слухачі магістратури факультету № 3 та курсанти факультетів №№ 1-4 університету.

Спікером заходу виступив старший радник із загальної поліцейської діяльності представництва Консультативної місії Європейського Союзу у Харкові Френк Арнольдс.

Мовою проведення заходу була англійська (з послідовним перекладом на українську).

Під час лекції спікер презентував етапи деескалації (підготовка, контакт/дія, дії після інциденту), сходи деескалації, альтернативні тактики дії тощо.

Учасники долучилися до дискусії, отримали нові знання та ознайомилися з досвідом Німеччини.