Для курсантів 2 курсу факультету № 3 бінарне заняття з дисципліни «Поліцейська діяльність» було проведено на території Управління патрульної поліції в Харківській області. Тема заняття – «Особливості складання процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». Його провели старший інспектор з ОД ВЗГ УПП в м. Харків капітан поліції Максим Петухов та доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 майор поліції Вадим Селюков.

Курсантів ознайомили з технічними засобами, які використовують під час оформлення матеріалів про правопорушення, наголосили на головних завданнях та функціях патрульних під час забезпечення безпеки дорожнього руху, а також провели екскурсію територією управління.