В університеті завершився конкурс на звання «Кращий правоохоронець», в якому взяли участь п’ять команд факультетів №№ 1-4 та інституту післядипломної освіти. Конкурс складався з шести етапів. У перших чотирьох етапах перемогу отримала команда факультету № 3. Вона набрала найбільшу кількість балів у подоланні елементів спеціальної смуги перешкод із вирішенням психологічних завдань, у наданні першої медичної допомоги, у вирішенні ситуаційних завдань зі складання адміністративних матеріалів, у конкурсі-змаганні із застосуванням табельної вогнепальної зброї у мультимедійному тирі. Команда факультету № 1 була найкращою у виконанні вправ під час керування транспортним засобом. Командну роботу із забезпечення публічної безпеки та порядку першою виконали курсанти факультету № 4.

За результатами оцінки правильності виконання завдань було визначено переможця та призерів конкурсу:

І місце – факультет № 3;

ІІ місце – факультет № 1;

ІІІ місце – інститут післядипломної освіти;

ІV місце – факультет № 4;

V місце – факультет № 2.

Учасників конкурсу привітав перший проректор Дмитро Швець. Він вручив кубки та грамоти, побажав курсантам і слухачам успіхів і нових досягнень у навчанні, постійно розвиватися і професійно зростати.