У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася чергова онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами та їх батьками.  Представники факультету № 2 презентували свій структурний підрозділ – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України, відповіли на численні запитання учасників зустрічі – учнів старших класів, батьків та вчителів щодо умов та термінів вступу до вишу у 2021 році, перспектив та особливостей навчання на факультеті № 2.

У зустрічі взяли участь: помічник ректора Віктор Слиш, завідувач відділення практичного навчання навчально-методичного відділу майор поліції Сергій Марчишин, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк, заступник декана факультету № 2 з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко, провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко, випускник факультету № 2 2020 року слухач магістратури факультету № 1, старший лейтенант поліції Антон Черніков та представник курсантсько-студентського самоврядування факультету № 2 Дмитро Жук. До заходу підключилися 100 локацій з різних регіонів України, районів Харківської області та загальноосвітніх закладів м. Харкова. Також відбулося 95 переглядів онлайн-трансляції заходу на ютубі. Усього в онлайн-зустрічі взяли участь близько 430 осіб.

Під час спілкування представники вишу ознайомили з навчально-матеріальною базою факультету, його здобутками та досягненнями в освітній і науковій діяльності, продемонстрували мультимедійну презентацію з покроковою інструкцією щодо етапів вступу до ХНУВС.

Завершуючи зустріч, декан факультету Костянтин Гарбузюк побажав майбутнім абітурієнтам успіхів у складанні ЗНО та успішного вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ на омріяну спеціальність.