Відбулася онлайн-зустріч працівників факультету № 2 ХНУВС із випускниками Харківського ліцею «Рятувальник» Харківської обласної ради за темою «Особливості вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».

У заході взяли участь: провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко, заступник начальника ліцею з виховної роботи Віталій Сагайдачний та вихованці ліцею.

Обговорювалися питання щодо умов вступу до закладу вищої освіти, спеціальностей, за якими готують фахівців, термінів та особливостей навчання, подальшого працевлаштування випускників після закінчення Харківського поліцейського вишу. Майбутні абітурієнти цікавилися питаннями порядку подачі анкет, вимог до стану здоров’я, нормативами з фізичної підготовки, умовами вступу за кошти фізичних та юридичних осіб. На всі запитання учасники онлайн-зустрічі отримали вичерпні відповіді.