У межах підвищення кваліфікації із застосування сучасних методів організації та проведення навчального процесу в дистанційній та змішаній формі завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 1 кандидат педагогічних наук Олена Статівка пройшла цикл вебінарів «Інструменти фасилітації для проведення ефективних навчальних заходів в онлайн-форматі» від Фундації Central European Academy of Studies and Certification (CEASC) у співпраці з ГО «Асоціація Проєктних Менеджерів України».

Фасилітація — це професійна організація процесу і простору для спільної роботи групи та досягнення спільних цілей. Під час зустрічей у форматі ZOOM розглядалися наступні питання: відмінність цього виду діяльності від традиційної роботи з групами; навички та компетенції фасилітатора навчальних заходів; основні методи фасилітації та організація ефективної роботи; мистецтво створення навчальних просторів в онлайн та найкращі світові практики; огляд основних цифрових платформ та адаптація навчальних продуктів та групових процесів до онлайн-формату. Після завершення навчання отримано сертифікат.