У курсантів випускного курсу факультету № 1 проходять практичні заняття з навчальної дисципліни «Практикум із застосуванням техніко-криміналістичних засобів доказування».

Для проведення занять у вигляді квестів за темою «Судова балістика» виникла необхідність у підготовці об’єктів зі слідами пострілу. З цією метою у тирі № 2 ХНУВС начальник кафедри вогневої підготовки факультету № 3 полковник поліції Віталій Федоров, старший викладач цієї ж кафедри, майор поліції Сергій Толкачов, доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС підполковник поліції Тетяна Матюшкова та завідувач навчальною лабораторією цієї ж кафедри Віталій Загорулько з пістолетів ПМ та Glock здійснили постріли з різних дистанцій та умов у дерев’яні, шкіряні, картонні, тканинні, пластикові та інші об’єкти.

Співробітники двох факультетів підготували близько 30 предметів з основними та додатковими слідами пострілу, робота з якими дозволяє курсантам вдосконалювати навички з огляду, опису, вилучення та пакування балістичних об’єктів, визначати вид судових експертиз, послідовність їх призначення тощо.

За результатами квестових практичних занять курсанти складають фрагменти протоколів огляду місця події з фототаблицею, схемою та іншими додатками.