Курсанти першого курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися з помічником ректора Віктором Слишем. Захід відбувся в рамках виконання Плану національно-патріотичного виховання курсантів, студентів і слухачів ХНУВС на 2021 рік.

Відкрив зустріч декан факультету № 1 Олександр Музичук, який представив Віктора Михайловича, розповів про його професійні здобутки та досвід взаємодії із правоохоронними органами. Помічник ректора акцентував увагу курсантів на ключових життєвих істинах, які об’єднують усіх нас, українців, – це любов до країни, шанобливе ставлення до рідної мови, власної історії. Особливу увагу Віктор Михайлович звернув на необхідність дотримання курсантами Правил етичної поведінки поліцейських.

У зустрічі також взяли участь заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський та куратор навчальної групи старший викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Тетяна Ганжа.