Викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олена Гораш провела онлайн-зустріч з учнями 11 класу Киселицького ліцею Путильської селищної ради Вижницького району Чернівецької області. Вона розповіла майбутнім випускникам про історію становлення та сучасний стан Харківського національного університету внутрішніх справ як одного з провідних закладів вищої освіти системи МВС. Старшокласники дізналися про факультети №№ 1-6 університету, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, а також про особливості вступної кампанії у 2024 році. Окрема увага приділена перевагам навчання у Харківському національному університету внутрішніх справ, широкому вибору затребуваних спеціальностей та перспектив подальшого працевлаштування, особистісного і кар’єрного зростання.