За сприяння директора відокремленого структурного підрозділу «Хотинський фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет"» Володимира Юзька представниці ХНУВС провели профорієнтаційну зустріч зі студентами спеціальності «Облік і оподаткування». У заході взяли участь доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діана Кіріка, а також доцентка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко.

Студентів ознайомили з історією та структурою університету, умовами вступу до ХНУВС як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, зокрема за спеціальністю «Облік і оподаткування». Майбутнім абітурієнтам, які виявили бажання навчатися у Харківському національному університеті внутрішніх справ, представниці ЗВО роз’яснили алгоритм дій та особливості заповнення анкети кандидата на навчання під час вступу до закладу вищої освіти системи МВС на порталі https://osvita.np.gov.ua/.