Викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Євгеній Зозуля провів профорієнтаційну бесіду у режимі відеоконференції з учнями випускних класів комунального закладу «Орільський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу. Він розповів про університет, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС. Викладач розповів про матеріально-технічну базу, умови навчання та побуту в університеті, можливості для всебічного розвитку курсантів і студентів у науковій, творчій і спортивній діяльності.

Наприкінці зустрічі Євгеній Зозуля надав інформацію щодо реєстрації кандидатів на вступ до ХНУВС через портал osvita.np.gov.ua.