Члени наукового гуртка долучилися до циклу лекцій з курсу «Європейські правові цінності: досвід для України у сфері кримінального провадження» науково-педагогічних працівників Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ у межах Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України». Лектори особливу увагу приділили імплементації міжнародних і європейських правових стандартів у кримінальний процес України. Зокрема, професорка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС, докторка юридичних наук, професорка, заслужена юристка України Ірина Гловюк висвітлила стандарти та практику забезпечення ефективності захисту у кримінальному провадженні, розкрила елементи права на справедливий суд.

Отримані знання є цінними для гуртківців у їх подальших наукових пошуках.