Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лук’янихіна й доцент цієї ж кафедри Світлана Виганяйло взяли участь у Регіональному Форумі «Дні сталого розвитку в Сумській області», що відбувся  на базі Сумського національного аграрного університету.

Учасники форуму прослухали доповіді, що стосувались питань досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Сумській області, процесу імплементації ЦСР на міжнародному та національному рівнях; освіти як інструменту досягнення цілей сталого розвитку; досвіду міжнародної співпраці (СумДу, СНАУ) в галузі освіти; можливостей співпраці ПРООН та Сумщини на 2018–2020 роки в рамках Проекту «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) тощо.

Під час роботи у секціях учасники форуму розробили та захистили проекти за такими напрямками: «Захист навколишнього середовища сьогодні – основа здорового майбутнього завтра», «Кожний з нас – «ЗА» відповідальне споживання», «Освіта для сталого розвитку: основні тенденції в галузі освіти для сталого розвитку та новітні методи навчання».

Презентації робіт у групах довели, що тематика секційних засідань була актуальною, а представлені проекти можуть стати основою реальних проектних пропозицій, спрямованих на досягнення цілей сталого розвитку в Сумській області.

За результатами роботи всі учасники отримали сертифікати.

Сумська філія ХНУВС