Викладачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують системну роботу над підвищенням свого професійного рівня. Зокрема, курси підвищення кваліфікації успішно пройшли викладачі циклу загальнопрофесійної підготовки Сергій КРУТЬКО та Олег ОГУРЦОВ.
Сергій КРУТЬКО здобув нові знання за напрямами «Захист персональних даних», «Академічна доброчесність», «Зрозуміло про конфлікт інтересів» та «Стандарти досудового розслідування». Вивчення цих тем є надзвичайно важливим у сучасних умовах цифровізації, реформування правоохоронної системи та підвищення вимог до прозорості та етичності професійної діяльності. Засвоєні знання дозволять викладачу більш ефективно формувати у слухачів правову культуру, вміння дотримуватися академічних і службових стандартів, а також розуміння правових аспектів запобігання корупції та організації досудового розслідування.
Олег ОГУРЦОВ пройшов навчання за темами, що охоплюють питання досудового розслідування та захисту персональних даних. Це сприятиме підвищенню якості викладання спеціальних навчальних дисциплін, а також забезпечить поглиблення практичної підготовки майбутніх працівників правоохоронних органів. Опановані знання допоможуть адаптувати освітній процес до актуальних вимог кримінального процесуального законодавства та новітніх викликів у сфері безпеки даних.
ВК ХНУВС