XXV Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами пройшла за темою «Міжнародний досвід захисту національних інтересів країни підрозділами безпеки і оборони в умовах воєнного стану». Від імені ректора університету Валерія Сокуренка учасників наукового зібрання привітав і побажав плідної роботи проректор вишу Олександр Музичук.

У роботі конференції взяли участь науковці Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ України, Національної академії Національної гвардії України, Національної академії прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, Київського інституту Національної гвардії України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. До заходу також долучилися представники зарубіжних організацій: Університету імені Адама Міцкевича (Республіка Польща), IBK Ingenieurbuero Koeberlein GmbH&CoKG (Вюрцбург, Німеччина), Міжнародної волонтерської розвідувально-інформаційної спільноти InformNapalm (Туреччина), Академії поліції «Штефан чел Маре» (Республіка Молдова), Кувейтського народного комітету солідарності з українським народом «UKRAWAIT» (Кувейт).

Учасники конференції розглянули актуальні теоретичні та практичні питання, що стосуються підтримання безпекового середовища в умовах воєнного стану в Україні, удосконалення законодавства і правозастосовної практики, спрямовані на підвищення ефективності діяльності органів Національної поліції, інших державних органів, задіяних у забезпеченні публічної безпеки і порядку.