Спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті України з боротьби самбо серед студентів закладів вищої освіти (чоловіки, жінки), що проходив з 12 по 14 квітня у м. Дніпро.

Юнаки та дівчата вибороли золоті, срібні та бронзові медалі.

Серед жінок:

І місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Дар’я Беспалова у ваговій категорії 72 кг;

ІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль у ваговій категорії 54 кг;

ІІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Валентина Кондратюк у ваговій категорії 72 кг.

Серед чоловіків:

І місце – студент 1 курсу факультету № 6 Данило Дзьоба у ваговій категорії 58 кг;

ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Богдан Баглаєв у ваговій категорії 64 кг;

ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Олег Попережай у ваговій категорії 64 кг;

ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Владислав Швець у ваговій категорії 64 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Іван Семихат у ваговій категорії 98 кг.

У командному заліку команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ місце.

До змагань здобувачів освіти підготував тренер збірної команди ХНУВС з боротьби самбо – інспектор спортивної команди Юрій Осіпян.