Зі студентами університету проведено бінарне практичне заняття із дисципліни «Домедична підготовка» на тему «Невідкладна допомога при кровотечах, крововтратах та синдромі тривалого здавлення». Заняття провели викладач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Нелі Красовська та волонтер-рятувальник Мальтійської служби допомоги, інструктор з домедичної допомоги Олена Адамчук. Під час заняття Олена Адамчук продемонструвала способи зупинки кровотеч з використанням спеціальних засобів та прийомів, які потім відпрацьовувалися студентами. За результатами заняття студенти отримали практичні навички надання невідкладної допомоги при кровотечах та крововтратах, які виникають під час нещасних випадків та аварій.