У м. Львів відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

У командному заліку збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ виборола І місце серед 9 закладів вищої освіти.

В особистому заліку курсанти університету вибороли такі місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний у ваговій категорії 85 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Світличний у ваговій категорії 68 кг;

ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Володимир Гриценко у ваговій категорії 73 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Богдан Путятін у ваговій категорії 95 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Малий у ваговій категорії + 95 кг;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 Владислав Лапенко у ваговій категорії 85 кг.

Підготував курсантів до змагань професор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Андрій Забора.