Інспектори сектору реагування патрульної поліції (СРПП) Євгеній Вронський та Андрій Мишко спільно з науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 доцентами кафедри Ігорем Власенком, Тихіном Шевченком і викладачкою Анною Циркулєнко провели бінарне заняття для курсантів навчальних груп факультетів № 2 та № 3 на тему «Особливості несення служби особовим складом СРПП в умовах воєнного стану в Україні».

Вони ознайомили курсантів з особливостями несення служби поліції в умовах правового режиму воєнного стану. Водночас було опрацьовано тактику переміщення територією під час виявлення вибухонебезпечних предметів, зупинку транспортного засобу з високим ступенем ризику. Особливу увагу патрульні звернули на змінах у системі професійної підготовки працівників СРПП в умовах військового стану в Україні.