Разом із прикордонниками курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ патрулюють певні ділянки кордону у Чернівецькій області, несуть службу на контрольно-пропускних пунктах. Допомагаючи охороняти правопорядок на державному кордоні, курсанти здобувають необхідний практичний досвід для подальшої роботи.

Під час несення служби в районі пункту пропуску через державний кордон України з Молдовою курсанти 2 курсу факультету № 1, рядові поліції Мансур Гунашашвілі та Кирило Кузьмицький спільно з прикордонниками зупинили легковий автомобіль у лісосмузі. У транспорті знаходились двоє громадян України, які не змогли підтвердити мету перебування в контрольованому прикордонному районі.

Громадян, які незаконно намагалися потрапити до республіки Молдова, було передано працівникам правоохоронних органів для притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.