Заступниця начальника Харківського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Харківській області Вікторія Баклицька спільно зі старшою викладачкою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Дар’єю Глушковою провели бінарну лекцію для слухачів магістратури факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Учасники розглянули завдання і функції уповноважених органів з питань пробації, визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України тощо.

Вікторія Баклицька розповіла, що таке пробація, її види і переваги та до кого вона застосовується, навела низку прикладів із роботи пробації та запросила студентів до проходження практики у державних установах «Центр пробації».