Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, підполковник поліції Василь Корнієнко разом із професором кафедри кримінального процесу та криміналістики Донецького державного університету внутрішніх справ, доктором юридичних наук, професором Олексієм Одерійом провели бінарне лекційне заняття з курсу криміналістики для курсантів 3 курсу факультету № 1 на тему «Криміналістична трасологія». До проведення заняття приєдналися: заступник академіка-секретаря відділення кримінально-правових наук Національної академії правових наук України, дійсний член (академік) НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Валерій Шепітько, професор кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності Херсонського державного університету, доктор юридичних наук, професор Василь Стратонов, а також студенти ХДУ.

Здобувачі освіти дізналися про історичний шлях розвитку криміналістичних знань про трасологію, еволюцію вітчизняної та зарубіжної криміналістичної техніки, що досліджує сліди злочинних дій, особисті внески вчених Харківщини у науку. На лекції також розглядалися питання особливостей механізму слідоутворення, класифікації слідів-відображень тощо.

Після відповідей на запитання було підбито підсумки та заплановано заходи у межах подальшої співпраці у цьому напрямі.