Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко долучилася до міжнародного наукового заходу «PоеtykON», організованого Сілезьким університетом у Катовіцах (Польща). Марафон був реалізований платформою Polska półka filmowa та Szkołа języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Захід об’єднав учнів, студентів і викладачів з різних куточків світу. Науковці провідних польських закладів вищої освіти презентували свої дослідження з царини світової поезії. Вони розглянули філософську, інтимну, пейзажну, громадянську лірику як класиків, так і сучасних авторів; ознайомили слухачів із життям і творчістю Нобелівських лауреатів.

Під час серії вебінарів учасники поглибили свої знання з культури та літератури Польщі, удосконалили комунікативні навички, перейняли досвід викладання зарубіжних колег, що засвідчено відповідним сертифікатом.