Курсанти 2 курсу та слухачі магістратури 1 курсу ХНУВС під керівництвом фахівця факультету № 1 Руслана Єдина взяли участь у соціально-екологічній акції та надали допомогу у впорядкуванні прилеглої території підшефного дошкільного навчального закладу № 17 «Світлячок» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Зокрема, вони прибрали сухе листя, побілили бордюри, а також висадили алею плодових дерев.

Захід не обмежився фізичною працею, паралельно відбулося спілкування з вихованцями закладу, які зі своїм маленьким приладдям наводили лад на ігрових майданчиках. Малечі було цікаво дізнатися про навчання в університеті, про професію поліцейського. Діти також розповідали курсантам про свої захоплення, дозвілля та мрії. Дошкільнята не хотіли відпускати своїх нових друзів і погодилися лише тоді, коли отримали обіцянку про найближчу зустріч.

#Дружняпідтримка