Курсантки Харківського національного університету внутрішніх справ – голова курсантсько-студенського самоврядування Катерина Жмуровська та голова курсантської ради факультету № 2 Валерія Дегтярьова взяли участь в онлайн-конференції щодо реформування вищої освіти, організованої Міністерством освіти і науки України спільно з Українською асоціацією студентів.

У конференції, яка була присвячена актуальним питанням реорганізації закладів вищої освіти, взяв участь заступник міністра Михайло Винницький. Учасники заходу обговорили питання щодо алгоритмів приєднання ЗВО, стан мережі вищої освіти, демографію та складні перспективи закладів освіти, а також які стратегії розвитку інтернаціоналізації вони мають. Окремо учасники розглянули зміни, що передбачаються в системі фінансування вищої освіти, яким чином реформа ЗВО сприятиме розвитку інновацій та конкурентоспроможності української освіти на міжнародному рівні, формат об’єднання органів студентського самоврядування у закладах освіти, що проходять процес реорганізації.