Генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко з робочим візитом відвідав факультети № 1 та № 4. Під час зустрічі з представниками керівного складу було проаналізовано стан організації освітнього процесу. Ректор зазначив, що, незважаючи на складний воєнний час, курсанти мають здобувати якісну освіту, набувати професійних навичок, практичного досвіду.

Валерій Васильович перевірив, як майбутні випускники складають державний іспит з дисципліни «Теорія держави і права». Після чого відбулась відверта розмова ректора з курсантами випускних курсів, які найближчим часом відбудуть за місцем несення служби до територіальних підрозділів Національної поліції України в областях. Він звернувся до курсантів: «Більшість із вас поїдуть працювати на схід, підтримувати правопорядок, захищати громадян, надавати їм кваліфіковану професійну допомогу. На деокупованих територіях ви будете забезпечувати публічну безпеку і порядок, разом із місцевими жителями відновлюватимете громади. Ваш обов’язок – віддано служити державі і людям. Бажаю вам життєвої наснаги, професійних успіхів, невичерпної енергії задля світлого майбутнього нашої держави. Служіть і працюйте так, щоб вас поважали люди й оберігав Господь Бог! Слава Україні!».