Начальник відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницькій області, підполковник поліції Сергій Васильєв і доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, підполковник поліції Аліна Піддубна провели бінарне заняття для курсантів факультету № 1 за темою «Докази і доказування у кримінальному провадженні». Вони обговорили порядок збирання доказів у процесі досудового розслідування, проблемні питання, що виникають під час проведення слідчих (розшукових) дій та складання процесуальних документів тощо. Курсанти цікавилися практичним досвідом слідчого щодо вирішення питань, з якими стикаються молоді фахівці у перші роки служби.