У межах навчальних дисциплін «Фінанси», «Державний фінансовий контроль», «Бухгалтерський облік» і «Судова бухгалтерія» та з метою підвищення кваліфікації у круглому столі взяла участь кандидатка економічних наук, доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій.

Учасники обговорили проблеми трансформації податку на додану вартість із метою стимулювання економічного зростання, окреслили середньострокові пріоритети фіскальної політики, розкрили напрями діджиталізації адміністрування податку на майно тощо. Круглий стіл відбувся в атмосфері конструктивного діалогу за участі науковців, практиків, представників міжнародної наукової спільноти, здобувачів вищої освіти.

Захід був організований Державним податковим університетом спільно з Західноукраїнським національним університетом.

Сумська філія ХНУВС