Під час ранкового шикування особового складу ХНУВС декан факультету № 1 Віталій Романюк і декан факультету № 4 Микола Марчук привітали і вручили курсантам нагороди за досягнення у спорті та під час проходження стажування на посаді.

Курсанти факультету № 1 Роман Пшеничний отримав Диплом та золоту медаль за перемогу у чемпіонаті з кікбоксингу WAКO серед юніорів у розділі «лоу-кік», Артем Стаховський – Диплом та медаль за ІІІ місце чемпіонаті України з козацького двобою, а також посвідчення «Майстер спорту України» з козацького двобою.

Подякою від начальника ГУНП у Донецькій області, генерала поліції третього рангу Руслана Осипенка за високий рівень професійної підготовки, проявлений під час стажування, активну життєву позицію, наполегливість під час виконання практичних завдань, патріотизм і відданість справі служіння українському народу було нагороджено курсанта 4 курсу факультету № 4 Максима Кузьміна.