В умовах війни, після запровадження Президентом України в державі особливого правового режиму воєнного стану, коли підступний ворог намагався позбавити українців права жити та розвиватися, органи державної влади продовжують функціонувати та залишаються незмінними відповідно до Конституції України. Саме тому чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики було присвячено діяльності органів виконавчої влади в умовах воєнного стану. В заході взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова, керівниця наукового гуртка Вікторія Мельник, викладачі кафедри та студенти. Ірина Панова акцентувала увагу здобувачів освіти, що органи виконавчої влади запроваджують та здійснюють заходи правового режиму воєнного стану разом із військовим командуванням та адміністраціями.

Із доповіддю на тему «Поняття та правова природа органів виконавчої влади в умовах воєнного стану» виступила студентка Марія Варійчук. Керівниця наукового гуртка Вікторія Мельник подякувала присутнім за участь у заході та ознайомила їх із наступною темою засідання.