На усіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України «Незламна мужність поколінь». У Вінниці захід був проведений спільно із Центром розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко». Відвідувачам ярмарку пропонувалися сувеніри та мистецькі композиції, зроблені власноруч курсантами та студентами вишу із гільз від патронів, які з передової передали захисники України. Вихованці дитячого центру «Сонечко» також підготували сувеніри та смаколики. Серед експонатів ярмарку — Тризуб з мапою України, танки, геліокоптери, автомати, корабель, патріотична жовто-блакитна ластівка, як символ української волі й свободи, брелоки для ключів і ще багато чого цікавого. Усі експонати є результатом творчого натхнення й працелюбності юнаків і дівчат, які навчаються у поліцейському виші. Як зазначив ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, колектив Харківського національного університету внутрішніх справ є активним учасником волонтерського руху на підтримку ЗСУ. Працівники та здобувачі освіти університету виготовляють маскувальні сітки та окопні свічки для наших героїв, постійно здають кров для поранених, відвідують їх у лікарнях, надають родинам захисників посильну допомогу по господарству, збирають кошти для придбання необхідної амуніції, автівок, безпілотних літальних апаратів, ліків, медичних засобів, продуктів харчування тощо. Кошти, отримані цього разу, будуть відправлені захисникам обʼєднаної штурмової бригади «Лють», що входить до «Гвардії наступу», яку сформовано із працівників поліції. Підтримує колектив університету й цивільних громадян, пенсіонерів, ветеранів, які також у цей непростий час потребують допомоги. З перших днів перебування на Вінниччині університет взяв шефство над Центром розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко». Курсанти університету відвідують вихованців центру, проводять із ними заняття, розважальні та спортивні заходи, вітають зі святами, допомагають з прибиранням та облаштування території центру тощо.

У заході взяли участь творчі колективи університету та всесвітньо відома українська оперна співачка Олена Гребенюк.

Збір коштів для потреб ЗСУ триває.

#Дружняпідтримка