Член секретаріату Духовної ради міста Кам’янця-Подільського, військовий капелан Тарас Банас і капелан правоохоронної системи, священник Олександр Вершигора зустрілися з курсантами факультетів № 1 та № 4 ХНУВС, які втратили рідних у війні та найбільше потребують батьківської підтримки і турботи. Капелани у черговий раз передали здобувачам вищої освіти гуманітарну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни і канцелярське приладдя.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну військові капелани визначили для себе основне завдання – стабілізувати емоційний стан бійців і поліцейських, допомагати у стресових ситуаціях молитвою та порадою, дбати про вирішення проблем молоді та дорослих.

Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи університету.