Курсанти 2 курсу факультету № 4 разом із кураторкою групи, старшою викладачкою кафедри іноземних мов цього ж факультету Ларисою Сазановою вихідними днями відвідали виставку художніх робіт «Кольорові мрії». Підготували картини спільноти «Квітка на камені» та «Діти сонця» міжнародного руху «Віра і світло» (молодь з особливими потребами, їх батьки та волонтери), а також студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Курсанти оглянули роботи молодих художників – звіт у межах соціально-творчого проєкту «Милосердне мистецтво» – та придбали декілька картин для підтримки людей з інтелектуальними порушеннями.