Під час урочистого відкриття чемпіонату України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат курсантці 2 курсу факультету № 1, рядовій поліції Ярославі Кремель вручили посвідчення «Майстер спорту України» з гирьового спорту. Ярослава здобуває перемоги на змаганнях різного рівня, захищаючи честь університету і нашої держави. Вона є членкинею Національної збірної команди України та збірної команди ХНУВС з гирьового спорту; переможницею відкритого чемпіонату Вінницької області серед дорослих та ветеранів; срібною призеркою Кубку України, де виконала норматив майстра спорту України; срібною призеркою Всеукраїнських змагань з гирьового спорту пам'яті професора Ю. О. Резнікова (ІІІ-ІV ранг) тощо.

Вітаємо Ярославу з присвоєнням почесного спортивного звання та бажаємо не зупинятися на досягнутому й впевнено йти до нових перемог!