Професор кафедри кібербепеки та DATA-технологій факультету № 6 Олександр Можаєв та завідувач кафедри Юрій Гнусов провели бінарне заняття для студентів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації». У заході взяла участь в.о. завідувача лабораторії досліджень об’єктів інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Тетяна Бикова, яка працює за експертними спеціальностями «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів» та «Дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів». Під час заходу вона розповіла про розробку методу виявлення ознак монтажу на основі виділення шумів за максимізацією ентропії.