Слідчий відділу Сумського районного управління поліції ГУНП у Сумській області Максим Зозуленко та доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Кочина провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 1. Тема заняття – «Опис викрадених речей».

Курсанти опрацювали спеціальну термінологію опису речей з метою їх розшуку, повторили мовні засоби, використання яких є доцільним при професійно релевантному описі викрадених речей, виконали тренувальні вправи для розвитку вмінь та навичок усного мовлення за темою.

Максим Зозуленко поділився з присутніми досвідом практичної роботи, розповів про форми викрадання та ведення обліку цих речей, а також відповів на запитання. Такі заняття дають можливість глибше ознайомитися з роботою практичних працівників поліції та максимально наблизити аудиторне навчання до практики професійної діяльності.