Для здобувачів вищої освіти факультету № 6 проведено відеолекторій з нагоди Дня Гідності та Свободи за участі начальниці Північно-східного відділу Українського інституту національної пам’яті Марії Тахтаулової.

Під час зустрічі лекторка зазначила, що саме з порушення права народу України на мирний протест, яке закріплене у Конституції держави, почалися драматичні події Революції Гідності. Проте суть тих подій неможна правильно зрозуміти, не враховуючи історичний контекст боротьби українського народу за свій суверенний цивілізаційний вибір. Одним з його проявів і стала Помаранчева революція, яка також відстоювала право українців на демократичні вибори без фальсифікацій. Марія Тахтаулова згадала основні етапи Революції Гідності, її результати та завдання. Сьогодні ж боротьбу за Гідність і Свободу розпочату на Майдані продовжують сотні тисяч українських воїнів. Як і десять років тому, гідність та свобода здобувається великими втратами, болем і кров'ю у виснажливих боях, але Перемога за гідними! Ми гідні, сильні, вільні, ми обов'язково переможемо!